14 березня в Україні відзначають День Українського добровольця

 17 січня 2017 р. Верховною Радою України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості було прийнято постанову «Про встановлення Дня українського добровольця». Вирішено відзначати його в Україні 14 березня.Ця дата вибрана не випадково: саме в цей день 2014 р. перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану прибули на полігон Нові Петрівці, що під Києвом, для формування першого добровольчого батальйону, з якого згодом був сформований 1 БОП НГУ – батальйон оперативного призначення Національної гвардії України ім. Кульчицького.

В цей військовий час разом з усіма українцями колектив  лісівників ДП «Долинський  лісгосп»  вшановує всіх, хто поставив цінність України вище особистого комфорту. Це день вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету, і територіальної цілісності України. Дякуємо вам!

Схиляємо у скорботі свої голови в пам’ять про тих добровольців та воїнів, які полягли на полі бою й не повернуться додому, до рідних домівок, до своїх батьків, матерів, коханих та дітей.      Світла пам’ять …