15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого – це день пам’яті про сумнозвісні події війни в Афганістані, вшанування усіх воїнів – інтернаціоналістів, кому довелося виконувати військовий обов’язок  на території інших країн. Війна тривала майже 10 років.  Афганська кампанія залишила невиліковну рану у серцях тих, хто брав участь у бойових діях, хто втратив друзів, синів чи батьків. Річниця виведення військ з Афганістану – важлива подія в житті усіх, хто був причетний. З кожним роком все далі історія віддаляє нас від вогняних        років афганської війни. Але час непідвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку.

Крім афганців, цього дня вшановують і інших військових, які брали участь у різних війнах в часи СРСР та незалежної України. У період незалежності в миротворчих операціях за межами країни загинуло 49 військових.

Працівники Долинського  лісгоспу схиляють голови перед світлою пам’яттю полеглих у боях воїнів. Вічна їм слава та пам’ять людська. Бажаємо вам, дорогі воїни-інтернаціоналісти, вашим рідним і близьким миру, щастя, здоров’я та благополуччя.

Нехай завжди над нами буде мирне небо!

Пресс-служба  Долинського ЛГ.