20 лютого – День Героїв Небесної Сотні

На підтримку ініціатив громадськості та з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України указом Президента України від 11.02.2015 № 69/2015 установлений в Україні День Героїв Небесної Сотні, який відзначається щорічно 20 лютого.

Разом з усією Кіровоградщиною працівники ДП «Долинський лісгосп»

20 лютого 2022 року згадували Героїв Небесної сотні. Разом із земляками, схилили голови перед світлою пам’яттю Героїв ,хто поліг під час революції Гідності в ім’я кращої долі українського народу.

Вони загинули за те, щоб Україна стала справді незалежною, могутньою, успішною європейською державою. Боротьба за право жити у справді європейській країні, яка розпочалася на Майдані, триває й досі.

Як би не було складно, які б ще випробування не випали на нашу долю, переконані — попри всі труднощі та виклики ми переможемо!

https://drive.google.com/drive/folders/1wbq_lKYAquvUpQwhhuskYFz9XIj4uK2Z