День  комп’ютерника

Технічний прогресс сьогодні так сильно увійшов у життя кожної людини, що без модних гаджетів, які є скрізь, уявити собі життя просто неможливо. Не кажучи вже про комп’ютери, що заполонили будинки, офіси, магазини. Напевно, немає тієї сфери, в якій цей пристрій не використовувався.

Відзначати своє професійне свято 14 лютого комп’ютерники почали після того, як 1946 був публічно представлений перший комп’ютер – обчислювальна машина, яка булла розроблена американськими військовими і тільки для того, щоб бути використаною у розробці стратегій та планів майбутніх військових операцій.

В сучасному світі неможливо обійтися без комп’ютера.     Інноваційні технології, комп’ютеризація давно стали частиною повсякденної роботи у різних галузях. Винайдено чимало цікавих ноу-хау і для лісового господарства.

Долинські лісівникий дуть у ногу з часом та випробовують сучасні технології, підвищуючи ефективність роботи держпідприємства. Сьогодні всі фахівці лісгоспу працюють з комп’ютерами у відповідних напрямках.

Сучасні інформаційні системи та комп’ютерні технології дають можливість лісівникам: збирати, обробляти та проводити аналітичне узагальнення лісівничої інформації; оцінювати стан ведення господарства, якість лісогосподарської продукції, проводити сертифікацію підприємств; систематизувати документообіг, проводити підготовку технічної документації, формувати звітність, впроваджувати систему менеджменту якості на підприємстві та підвищувати кваліфікацію колективу на основі сучасних технічних і технологічних досягнень в лісовій  галузі.

В цей святковий день лісівники приєднуються до привітань на адресу всіх професіоналів комп’ютерної справи. Тож нехай Ваші знання допоможуть впровадити нові технологічні ідеї, прориви! Нехай життя завжди дарує Вам багато натхнення, нових ідей та творчих підходів!