Держлісагентство розпочинає співпрацю з АТБ-Маркет!

Вже цієї осені у Дніпропетровській, Запорізькій, Луганській та Миколаївській областях будуть висаджені нові ліси, а в Одеській та Івано-Франківській областях ліси будуть відновлені. Корпорація проспонсує садіння 30 га лісу.

Голова Держлісагентства Юрій Болоховець: “Сьогодні еко-свідомість українців зростає у геометричній прогресії! Приємно бачити, як соціально-відповідальний бізнес долучається до збільшення лісистості нашої країни.

Щорічно лісівники самостійно висаджують близько 200 млн дерев. У рамках ініціативи Президента «Зелена країна» маємо висадити ще більше: 1 млрд нових лісів за три роки, а за наступні 10 років збільшити площу лісів на 1 млн га. Це амбітний, але цілком реальний план. Пропонуємо всім бажаючим долучатися до цього проєкту. Майбутнє України в руках кожного з нас”.

Генеральний директор Корпорації «АТБ» Борис Марков: “Стратегія нашого розвитку завжди спиралася на принципах соціально-відповідального ведення бізнесу. З самого початку своєї діяльності, а наша компанія є ровесником становлення незалежної України, ми планово та системно впроваджуємо соціальні та благодійні проекти, які спрямовані на підтримку та зміцнення добробуту нашої країни.

В Україні сьогодні, на жаль, ми спостерігаємо катастрофічне зменшення площі зелених насаджень, лісів, які гинуть від рук «чорних» лісорубів або від стихій. Корпорація «АТБ» вирішила зробити свій посильний внесок, щоб компенсувати країні ці втрати – 30 гектарів лісу з’являться в Україні на 30-річчя Незалежності.