До пожежо-небезпечного періоду готові

Початок пожежонебезпечного періоду щороку викликає занепокоєння лісівників .

Підприємство розробило комплекс заходів щодо профілактики та гасіння пожеж, так у 2022році заплановано влаштування мінералізованих смуг на протязі   80км. провести догляд за мінералізованими смугами на протязі 1220 км. Лісництва затвердили з головами територіальних громад та службами МНС типові мобілізаційно-оперативні плани ліквідації лісових пожеж на території ДП «Долинське  лісове господарство» на 2022 рік.

В кожному лісництві згідно норм укомплектували спеціальні пункти протипожежним інвентарем в нормативній кількості, створили резервні запаси паливно-мастильних матеріалів, а також спеціальні бригади, які патрулюватимуть ліси протягом всього пожежонебезпечного періоду.

Підпал трави на лісових галявинах, прогалинах або стерні на полі біля лісу, недопалок кинутий у суху лісову траву, не загашення багаття в лісі, – це недбала людська поведінка, яка тягне за собою виникнення лісової пожежі, яка повністю або частково знищить лісові насадження.

Державне підприємство «Долинське лісове господарство»  закликає жителів  дотримуватись правил поведінки у лісі під час пожежонебезпечного періоду, не розводити багаття в не призначених для цього місцях та не спалювати суху рослинність. У випадку   виявлення пожежі  вчасно повідомляти лісову  охорону, а у разі можливості приймати активну участь у її приборканні.