Догляди за лісовими культурами проводить Долинське та Кропивницьке л-ва

Основна мета доглядів за лісовими культурами – створення умов для росту головних лісоутворюючих порід, покращення водного та температурного режиму, усунення негативного впливу трав’янистої рослинності та другорядних порід, покращення водного та температурного режимів, сприяння інтенсивнішому росту лісових культур, особливо в перші роки. Також немаловажливим є те, що знищення бур’янів та трави знижує ймовірність поширення вогню в лісових культурах, які є дуже чутливими до пошкодження високими температурами.

Без своєчасного та системного догляду за лісовими культурами високопродуктивних культур не буде. Адже від якісного догляду залежить приживлюваність і ріст лісових культур.

Долинське лісництво цього річ планує догляди на зрубах  площею  60 га . На сьогодні  проводяться догляди на площі 1,4 га у кварталі 1 виділі 2 ділянка 2 головна порода Ясен звичайний .  Догляди проводяться мотокосою штіль ф-400.

Кропивницьке лісництво проводить ручний догляд за культурами на зрубах в урочищі Зарудний на площі 0,9 га головна порода ясен звичайний .