Долинський лісгосп завершив лісопосадочні роботи

Незважаючи на те, що весна цього року рання, але вона затяжна. Долинський лісгосп розпочав лісопосадочні роботи на початку березня, але, незважаючи на невеликі обсяги робіт ,завершив їх проведення лише наприкінці квітня.

Невеликі, але часті опади регулярно призупиняли лісокультурні роботи.

За цей час проведена посадка 4,6 га плантації сосни кримської (3,9 га на території Петрівської громади та 0,7 га на території Гурівської громади), посадка захисних лісових культур на площі 51,2 га (14,6 га Гурівська громада, 25,9 га Петрівська громада та 10,7 га Устинівська громада). Крім цього доповнено лісові культури Гурівським лісництвом 5,7 га, Долинським лісництвом 2 га, Петрівським лісництвом 10,6 га.

До проведення посадки лісових культур залучалисся учні Гурівської, Ганнівської, Богданівської шкіл.

До зелених шат за цей час висаджено понад 320 тис. шт. сіянців та реалізовано іншим підприємствам, організаціям і приватним особам понад 150 тис. шт. сіянців і саджанців.

Одночасно з проведення лісопосадочних робіт працівники лісництв проводили підновлення /переорювання/ мінералізованих смуг для недопущення перекидання вогню з полів і лугів у лісові угіддя.

Після завершення посадки працівники лісництв переключились на роботи у лісових розсадниках, догляди за мінералізованими смугами та за лісовими культурами, а також розпочали підготовку ґрунту під лісові культури наступного року.

Директор Станіслав Коваленко