ДП Долинське ЛГ пропонує якісний посадковий матеріал

Вибір якісного посадкового матеріалу (рання весна, після сніготанення, коли ґрунт злегка прогрітий) – гарантія того, що рослина добре приживеться на новому місці і стане справжньою окрасою садової ділянки.

Вирощування декоративного  посадкового матеріалу –це сучасний рівень та професійний підхід.  Результати цієї кропіткої праці є справжньою гордістю лісівників. Компаніївське, Кропивницьке, Долинське, Петрівське Бобринецьке лісництва вирощують саме ті види декоративного посадматеріалу, які мають добру приживлюваність у нашій місцевості, а саме різновиди туї , ялівця, ялина, самшит, барбарис, береза, калина, липа та ін..

Минулого року Долинським та Компаніївським лісгоспами вирощено близько 15 тис.шт. саджанців декоративних порід. Значна кількість посадкового матеріалу придбана для озеленення переважно територіальними громадами для озеленення населених пунктів та соціальних об`єктів. Але в лісництвах залишився посадковий матеріал для озеленення і у весняний період.

У лісовому розсаднику Компаніївського л-ва ,площею 8га та Долинського л-ва,площею 6 га,вирощується посадковий  матеріал для лісокультурного виробництва та реалізації.

В ДП Долинське лісове господарство  можна придбати різноманітні саджанці для озеленення населених пунктів, парків та скверів, об’єктів соціальної сфери, присадибних ділянок.