Екскурсія до весняного лісу

Ранньою весною добре прогулятися по лісу, що прокидається від сну. Учні шкільного лісництва  «Зелена Планета» разом з керівником Світланою Полтавець вирушили  на екскурсію у весняний ліс.

У чистому повітрі відчувається пробудження природи. Під час екскурсії  діти  спостерігали за змінами, які відбуваються з приходом весни в природі. Несміливо з’явилися найперші квіти – голубі  лісові проліски. Скоро тут і там будуть майоріти килим із зеленої, ніжної, молодої травички. Дзвінко, на різні голоси ,по-весняному співають синичкі та горобці, з’являються звірі та комахи, що спали взимку.

 Світлана Владиславівна розповіла дітям що збирання первоцвітів дуже шкідливе для природи тим, що не дає можливості рослинам утворити насіння. До того ж пошкоджуються сусідні квітки, ламаються стебла та бруньки, рослини нівечаться повністю.

Червонокнижні види рослин такі, як білоцвіт весняний, підсніжник білосніжний, шафран Гейфелів, рябчик шаховий тощо не тільки несуть естетичну насолоду, а й напоюють своїм нектаром, годують пилком і насінням мешканців лісу, лікують їх і нас.

Діти були дуже задоволені екскурсією, весна – найчудовіша пора року.