Наказ про проведення сезону полювання 2021-2022 років

ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО ЛІСОВИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

КІРОВОГРАДСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО ТА МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

Державне підприємство «Долинське лісове господарство»

Н А К А З

05.07.2021                                        смт. Долинська                                   № 76

«Про проведення полювання на пернату

дичину, хутрових звірів та диких

парнокопитних тварин в мисливський сезон

2021/2022 років на території мисливських

угідь ДП «Долинський лісгосп»

Відповідно до статті 19 Закону України «Про мисливське господарство та полювання», наказу Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України
від 27.05.2021 № 346 «Про затвердження Лімітів використання (відстрілу, відлову) диких парнокопитних та хутрових звірів і встановлення Норм відстрілу інших мисливських тварин, віднесених до державного мисливського фонду, одним мисливцем за день полювання у сезон полювання 2021-2022 років»,

Н А К А З У Ю:

1.Установити наступні строки полювання:

1.1 Качок (крім гоголя, черні білоокої, савки, огара, галагаза, гаги звичайної, лутка, крохалів, нерозня, черні червонодзьобої, креха середнього, каменярки, казарок білощокої та червоноволої), лиску, гусок сіру, білолобу велику, гуменника (крім гуски малої (білолобої малої) – з 18.00 години 07 серпня до 26 грудня 2021 року включно.

1.2 На куликів (крім кулика-сороки, ходуличника, шилодзьобки, кроншнепів, чайки, лежня, дерихвоста, поручайника, крем’яшника, чорниша, перевізника, фіфі, зуйків морського, малого, великодзьобого, галстучника, пісочників, плавунців, баранця великого), голубів (крім голуба-синяка), – з 18.00 години 07 серпня до 05 грудня
2021 року включно.

1.3 На перепілку – з 18.00 години 07 серпня до 28 листопада 2021 року включно.

1.4 На  фазана, куріпку  –  з 16 жовтня до 05 грудня 2021 року включно.

1.5 На зайця – русака – з 14 листопада 2021 року до 16 січня 2022 року включно.

1.6 На лисицю – 19, 22, 23, 26, 29 та 30 січня 2022 року.

1.7 Індивідуальне, колективне та облавне полювання на диких парнокопитних тварин та їх молодняк, здатний до самостійного існування – з 06 листопада до
26 грудня  2021 року включно.

2. Установити наступні дні полювання:

– на пернатих – середа, субота, неділя;

– на зайця – русака – неділя;

– на лисицю – середа, субота, неділя;

– на парнокопитних – субота, неділя.

2.1 Добування зайця – русака дозволяється здійснювати за наявності у мисливця відстрільної картки на хутрового звіра. Добування вовка, лисиці, єнотовидного собаки дозволяється здійснювати за наявності у мисливця ліцензій на добування парнокопитних тварин, відстрільних карток на хутрового звіра та пернату дичину.

2.2 Денна норма добування зайця – русака одним мисливцем – один заєць. Норми відстрілу вовка,  єнотовидної собаки та лисиці – не  лімітовано.

2.3 Норма добування пернатої дичини одним мисливцем за день полювання не повинна перевищувати:

     – гусей – 3;

     – качок – 5;

     – лисок – 6;

     – куликів – 10;

     – голубів – 10;

     – фазанів – 3;

     – перепелів – 15;

     – куріпок сірих – 3.

2.4 Полювання проводити відповідно до Закону України «Про мисливське господарство та полювання» та інших нормативних документів.

2.5 Полювання на зайця – русака та пернату дичину (качок, лисок, гусок, куликів, голубів, перепілок) проводити за відстрільними картками, що видаються користувачами мисливських угідь, у межах встановленої пропускної спроможності мисливських угідь, з обов’язковою реєстрацією мисливців і обліком добутої дичини. Полювання на фазана, куріпку проводити за відстрільними картками на фазана, куріпку, що видаються користувачами мисливських угідь, у межах встановленої пропускної спроможності мисливських угідь, з обов’язковою реєстрацією мисливців і обліком добутої дичини.

2.6 Полювання на парнокопитних тварин проводити за ліцензіями згідно із затвердженим Лімітом використання (відстрілу, відлову) диких парнокопитних та хутрових звірів у сезон полювання 2021-2022 років.

2.7 Єгерській службі забезпечити проведення індивідуального, колективного та облавного полювання на парнокопитних тварин та їх молодняк, здатний до самостійного існування з дотриманням мисливцями правил поводження з мисливською вогнепальною зброєю та у відповідності до Закону України «Про мисливське господарство та полювання», Положення «Про правила проведення полювань, поводження із зброєю та порядок видачі ліцензій на добування мисливських тварин».

2.8 Полювання на фазана, куріпку та лисицю проводити в присутності штатного працівника користувача мисливських угідь.

3. Заборонити:

3.1 Проведення полювання на пернату дичину в лісових угіддях в період
з 07 серпня до 05 грудня 2021 року включно.

3.2 Проведення полювання на пернату дичину в лісових та польових угіддях в період з 08 грудня до 26 грудня 2021 року включно.

3.3 Проведення полювання на зайця – русака в лісових угіддях.

4. Єгерській службі:

4.1 Забезпечити дотримання профілактичних заходів щодо сказу та інших небезпечних хвороб, проведення ветеринарно – санітарної  експертизи добутих тварин. Сезон полювання розпочинати з дозволу відповідного районного управління (відділу) Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області.

4.2 Забезпечити дотримання порядку обліку ліцензій та відстрільних карток.

4.3 Видавати мисливцям ліцензії та відстрільні картки із зазначенням в них П.І.Б. мисливця, терміну та місця проведення полювання.

4.4 Допускати до полювання лише тих мисливців, які мають документи передбачені статтею 14 Закону України «Про мисливське господарство та полювання».

4.5 Дотримуватися Положення «Про правила проведення полювань, поводження  зі  зброєю  та  порядок  видачі  ліцензій  на  добування  мисливських  тварин».

4.6 У співпраці з Державною екологічною інспекцією Придніпровського округу, Кіровоградським обласним управлінням лісового та мисливського господарства, представниками Головного управління Національної поліції України в Кіровоградській області та їх структурних підрозділів, забезпечити охорону державного мисливського фонду від браконьєрства, контроль за дотриманням мисливцями правил полювання, норм добування мисливських тварин і птахів та техніки безпеки.

4.7 Своєчасно довести до відома зацікавлених державних органів та громадськості встановлені терміни та порядок здійснення полювання в мисливський сезон 2021/2022 років на території мисливських угідь.

     5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Директор   
ДП «Долинський лісгосп» __________________Станіслав КОВАЛЕНКО
 М.Ппідпис 
    
    
    
ПОГОДЖЕНО:   
    
    
Начальник Кіровоградського   
обласного управління лісового та   
мисливського господарства __________________Наталія РЕВЕНКО
 М.Ппідпис 
    
    
    
    
Директор департаменту екології,   
природних ресурсів та паливно-   
енергетичного комплексу   
Кіровоградської обласної __________________В`ячеслав ДУБРОВСЬКИЙ
державної адміністраціїМ.Ппідпис