Наші перемоги

За підсумками конкурсу флористики та фітодизайну «Моя мала Батьківщина» вихованці екологічних гуртків “Юні лісівники” КЗ “Кіровоградський ОЦЕНТУМ” та “Екостиль” Кз “Компаніївський ЦДЮТ” що діють на базі Комунального закладу “Компаніївське НВО” ВІТАЮ ПЕРЕМОЖЦІВ та ПРИЗЕРІВ конкурсу:

Вихованців гуртка “Юні лісівники”:

❤️Назаренко Андрія

❤️Заїкіну Вікторію

❤️Балабушка Уляна

❤️Єсипенко Владиславу

❤️ Жуковську Владиславу

❤️Ткаченко Ірину

❤️ Лескову Євгенію

Вихованок гуртка “Екостиль”:

❤️Лукасевич Наталію

❤️Поліщук Іванну

❤️Філімончук Єлизавету

❤️Драгоман Вікторію

❤️Панченко Марію

❤️Сідлецьку Алісу

❤️Сідлецьку Милану

В рамках дитячої акції «Літо-2022: разом до Перемоги!» Кіровоградським ОЦЕНТУМ було організовано і проведено конкурс флористики та фітодизайну «Моя мала Батьківщина». В ньому взяли участь 140 учнів, вихованців закладів загальної середньої та позашкільної освіти: Великосеверинівської, Глодоської, Злинської, Катеринівської, Кетрисанівської, Мар’янівської, Попельнастівської сільських рад, Вільшанської, Заваллівської, Компаніївської, Новоархангельської, Олександрівської, Онуфріївської, Петрівської, Приютівської, Устинівської селищних рад, Благовіщенської, Броварської, Гайворонської, Долинської, Новоукраїнської, Помічнянської міських рад та Київського Палацу дітей та юнацтва.

З глибокої давнини природа була стимулом для творчості у всіх видах і жанрах мистецтва. Рослини надихали скульпторів, художників, архітекторів. Однак, жодний вид мистецтва не пов’язаний так тісно зі світом природи, як флористика та фітодизайн.

На розгляд журі конкурсу були представлені фото різноманітних видів флористичних композицій: букети, вінки, композиції в посудині, колажі, панно, скульптури та килими.