Навчання по гасінню пожежі

Головний лісничий Кутурлаш Олександр Петрович прийняв участь у семінарі-нараді та спільних тактико- спеціальних навчаннях по гасінню умовної пожежі в лісовому масиві, які відбулися 28 квітня 2021 року на базі ДП «Світловодський лісгосп»

Основні питання, розглянуті під час наради, – це порядок дій при виникненні великих пожеж у лісах, види лісових пожеж та небезпечні фактори, які необхідно враховувати під час ліквідації пожеж. Увагу присутніх було
зосереджено на профілактичній роботі з метою недопущення виникнення пожеж у лісових масивах і організації взаємодії під час проведення спільних рейдів з охорони лісів.

Учасники навчань стали свідками гасіння умовної пожежі, до якої призвело необережне поводження невстановлених осіб з вогнем. До ліквідації низової пожежі було залучено лісівників та пожежних, діями яких керував оперативний штаб. Застосовувались переносні ранцеві установки, система телевізійного спостереження, малий лісопожежний комплекс на базі УАЗу, трактор, котрий створював мінералізовану смугу для обмеження розповсюдження полум’я, квадрокоптер і пожежні автомобілі.

У ході гасіння умовної пожежі працівники лісового господарства й рятівники продемонстрували швидке реагування на небезпечну ситуацію та злагодженість спільних дій.

Прес служба лісгоспу