НЕ ПАЛІТЬ ОПАЛЕ ЛИСТЯ, СМІТТЯ ! ВИ ТРУЇТЕ СЕБЕ ТА СВОЇХ ДІТЕЙ

Незважаючи на прохолодні та дощові вихідні ,є люди які все ще примудрялися підпалити траву та сміття . Але рештки не горять ,а диму та шкоди  від таких дій – на всю околицю.

 При згорянні поліетиленового пакету, в повітря  вивільняється до 70 різноманітних сполук, більшість з яких отруйні для людини.

Саме вони, стають причиною першіння в горлі, кашлю. Щільний чорний дим від тління  пластикового сміття містить канцерогенні поліциклічні вуглеводні. При горінні гуми, окрім згаданого, утворюються канцерогенна сажа і оксиди сірки, що сприяють респіраторним захворюванням . Постійно подразнений димом епітелій слизової оболонки дихальних шляхів не здатен протистояти мікробам. Особливо погано тим, хто страждає на бронхіти, бронхіальну астму, риніти чи тонзиліти.

Вкотре державна лісова охорона ДП Долинського ЛГ наголошує, що спалювання сухої трави, чагарників, сміття та іншої рослинності заборонене, а також карається законом у вигляді штрафу: для громадян від 3000 до 6000 тисяч гривень, а для посадових осіб від 15 000 до 21 000 тисячі. Закликаємо мешканців громади не палити листя, гілля та сміття, тим самим не робити шкоди своєму здоров’ю та навколишньому природному середовищу, в якому живете Ви та Ваші родини.