Не засмічуйте ліс – будьте людьми

Ліс – величезне,ще не до кінця нами оцінене багатство, дане Богом, а тому наш відповідальний людський обов’язок  – берегти його як  Господнє творіння для суспільного блага, для прийдешніх поколінь.

Неодноразово спостерігаються випадки, коли їдиш автомобілем і знахабнілі водії викидають сміття зі свого авто на узбіччя. А яка ситуація спостерігається на дорогах, які пролягають через ліс. Немає такого клаптика дороги де б не було сміття – все скидають у ліс. На думку населення, сміття можна просто викинути в ліс, адже це простіше ніж вивозити його на спеціальне звалище. Через це недбальство та байдужість страждають легені нашої планети і все людство в цілому.

Чинним законодавством передбачено відповідальність за засмічення лісів. Відповідно статті ст. 73 Кодексу України про адміністративні правопорушення “Засмічення лісів відходами” тягне за собою накладення штрафу на громадян від 25 до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян!

Силами державної лісової охорони державного підприємства «Долинське лісове господарство» створюються всі умови для запобігання засмічення лісів. Регулярно здійснюється прибирання сміття, запобігання утворенню стихійних сміттєзвалищ на території лісів, та притягнення порушників до відповідальності. То ж всі лісівники нашого підприємства нагадують, що поважне, бережливе ставлення до природи – одне з правил поведінки цивілізованої і культурної людини.

Отже не засмічуйте ліс – будьте людьми!