Охорона праці – на першому місці.

 ДП «Долинський лісгосп» приділяє особливу увагу питанням охорони праці та попередженню виробничого травматизму. Щорічно виконуються комплексні заходи щодо досягнення на підприємстві встановлених нормативів безпеки, гігієни праці та виробничого середовища. Нині у структурних підрозділах проводиться планове курсове навчання працівників та посадових осіб лісгоспу з питань охорони праці.

 Адже у лісовому господарстві великий перелік робіт з підвищеною небезпекою, для проведення яких потрібне щорічне навчання і щорічна перевірка знань.  Електрогазозварювальні, вантажно-розвантажувальні роботи, обслуговування та ремонт елементів підвіски автомобілів, лісосічні роботи, трелювання, транспортування лісу – далеко не весь перелік питань, що розглядаються на навчаннях.

У 2021 році на виконання комплексних заходів з охорони праці було спрямовано понад 155 тисяч гривень. З них на забезпечення спецодягом, взуттям, індивідуальними засобами захисту витрачено близько 30 тисяч гривень. Проводиться обов’язковий попередній, періодичний та позаплановий медичний огляд працівників.

Питанням охорони праці на підприємстві завжди приділяється серйозна увага, адже це стосується життя та здоров’я працівників. Саме завдяки проведенню таких заходів протягом минулого року жодного нещасного випадку чи випадку травмування на виробництві зафіксовано не було. Забезпечення гідних умов роботи є основною чіткого, стабільного, ефективного функціонування підприємства.