Підготовка до пожежонебезпечного періоду

Проблема охорони лісів від пожеж – одна з найскладніших, що вирішуються працівниками лісового господарства. Саме тому це питання набуває особливої актуальності на початку пожежонебезпечного періоду. Адже пожежу легше попередити, аніж загасити.

Аномально тепла лютнева погода спонукала лісівників активізувати свої зусилля по підготовці до пожежонебезпечного періоду.

Готуються до гарячої пори лісівники з початку року. З працівниками проводять відповідний інструктаж, також займаються інвентаризацією пожежного інвентарю та засобів пожежогасіння. Кожного року підприємство намагається оновлювати свій пожежний інвентар.

Для протидiї пожежам на підприємстві запланованi річнi oбсяги створення мінералізованих смуг, протяжністю 80 км, догляди за мінералізованими смугами –1220 км.

Від лісових пожеж не можна бути застрахованим. Тому лісова охорона Долинського лісгоспу застерігаєвсіх тих, хто бездумно проводить весняні пали сухої трави на полях, в лісосмугах та узбіччях доріг. Це велика загроза і втрата для навколишнього природнього середовища, а паліям загрожує адміністративна відповідальність у вигляді значного штрафу. Лісівники закликають жителів Кіровоградщини свідомо дотримуватися правил пожежної безпеки, спільно дбати про стан нашогодовкілля, берегти ліси рідного краю.

На час пожежонебезпечного періоду лісовою охороною перекриваються позапланові в`їзди до лісових масивів, встановлюється наглядна агітація, проводиться рейдова робота по попередженню загорань біля лісових масивів та профілактична робота з населенням.