Підсумки проведення на Кіровоградщині акції «Створюємо ліси разом» у рамках програми Президента України «Зелена країна»

Начальником обласного управління лісового та мисливського господарства Наталією РЕВЕНКО підбито підсумки проведення на Кіровоградщині восени акції «Створюємо ліси разом» у рамках програми Президента України «Зелена країна»: 

– На Кіровоградщині завершилась осіння висадка дерев у рамках програми Президента “Зелена країна”. Ініціатива передбачає збереження та відтворення лісів, збільшення їх площі. Зокрема, у планах висадити на території України 1 мільярд дерев у найближчі 3 роки. За 10 років площа лісів має зрости на 1 мільйон гектарів. 

836 тисяч – саме стільки деревних рослин висаджено в рамках осінньої лісокультурної кампанії на Кіровоградщині. Площа озеленення становить 135 гектарів.

Лісгоспами області, які підпорядковуються Держлісагентству, висаджено 827 тисяч сіянців. Територіальними громадами – 5 тисяч сіянців. Іншими лісокористувачами – 3,2 тисячі сіянців. Закладами освіти і науки – 0,7 тисячі сіянців. Іншими лісокористувачами – 3 тисячі сіянців. 

На землях державних лісогосподарських підприємств шляхом посадки та доповнення лісових культур було озеленено 132 гектари. На землях ОТГ шляхом заліснення, створення парків, скверів та індивідуального висадження озеленено 1,5 гектара; на територіях навчальних закладів, дошкільних закладів – 0,4 гектара; на землях інших користувачів – 0,8 гектара. 

Упродовж жовтня-листопада до акції «Створюємо ліси разом» в рамках програми Президента  «Зелена країна» долучились близько 1200 жителів області. Серед охочих принести користь довкіллю та посадити власні дерева для збільшення лісистості степового краю були: 330 учнів середніх навчальних закладів та студентів вишів, 106 представників громадських організацій, 86 представників органів влади та депутатів, 33 працівники засобів масової інформації. У заходах із створення лісів брали участь 450 працівників державних лісогосподарських підприємств.