Працівники Долинського л-ва закінчили посадку шкільного відділенння лісового розсадника

Шкільне відділення розсадника – це частина продуктивної площі розсадника призначена для вирощування і формування саджанців лісових і декоративних дерев, а також чагарників. В подальшому підрощені саджанці використають для лісорозведення і штучного лісовідновлення, озеленення міст, населених пунктів і створення захисних лісових насаджень і плодових садів.

Працівники Долинського л-ва закінчили посадку шкільного відділенння лісового розсадника на площі 0,09 га . Було висаджено 2025 штук саджанців  самшиту ,біоти, ялівця звичайного, спіреї та бульдонежу, форзиції, різних форм туї.

Переважна більшість посадкового матеріалу в шкільне відділення висаджувалась із парника /укорінені черенки/, частково – це сіянці із посівного відділення. Вже через 2-3 тижні в парнику буде закладатися чергова партія черенків для укорінення.

З метою забезпечення високоякісним садивним матеріалом основних лісоутворюючих порід для потреб лісовідновлення та лісорозведення, а також для потреб озеленення, в держлісгоспі функціонує два лісових розсадника  загальною площею 15га.