Працівники Долинського лісництва проводять посадку лісових культур

Тривають весняні лісопосадочні роботи. Працівники Долинського лісництва завершили найбільш важку весняну роботу- викопку та вибирання посадкового матеріалу в лісових розсадниках.

Посадковий матеріал, який вирощувався в лісовому розсаднику протягом одного-двох років перед пересадкою на лісокультурну площу /місце вирощування майбутнього насадження/ підкопується трактором з викопочною скобою та вибирається лісокультурницями з наступним прикопуванням та перевезенням на місце посадки.

На глинистих ґрунтах при високій вологості досить важка фізично робота і далеко не кожен працівник згодиться її виконувати. Але працівникам Долинського лісництва до цього не звикати.

Після вибирання посадкового матеріалу, яким лісництво забезпечує також і Гурівське та Петрівське лісництво, а лишки реалізовує іншим підприємствам, працівники Долинського лісництва проводять посадку лісових культур.

Цього року працівники лісництва вже провели доповнення плантації новорічної сосни, висадивши близько 5 тис.сіянців сосни кримської.

Лісничий Долинського лісництва Оксана Бурмаченко