Протипожежні рейди тривають

Цього річна  весна видалась досить мінливою то стоїть спека, то навпкаки похмуро та прохолодно.

 Саме тому рятувальники спільно з працівниками поліції та лісового господарства продовжують проводити профілактичні заходи, спрямовані на запобігання пожежам, на території лісництв. Подібні спільні профілактичні заходи покликані не лише виявити порушників, а й дозволяють попередити пожежі, що виникають через необережність з вогнем.

24 травня патрулювання відбулось на території Долинської громади. Організатори рейду поспілкувались з мешканцями та наголосили, що лісова пожежа – надзвичайно непередбачуване і руйнівне явище, яке вражає своїми масштабами, наслідками та швидкістю розповсюдження. Адже за тривалої відсутності опадів необережно кинутий недопалок чи сірник, найменша іскра – найпростіший шлях до виникнення пожежі.

Також громадянам нагадали що за завдану шкоду екосистемі та винищення лісонасаджень передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність. На завершення розмови лісівники та рятувальники  настійно порадили місцевим мешканцям бути обережними з вогнем поблизу лісових масивів.