Роботи по попередженню та профілактика виникнення лісових пожеж продовжуються

Працівники Долинського лісгоспу працюють над попередженням виникнення лісових пожеж. Основною роботою в цьому напрямку по лісгоспу є створення мінералізованих смуг та проведення догляду за ними. З початку року створено 43 км мінсмуг та проведено 520 км доглядів за ними. Важливим міроприємством також є своєчасне проведення механізованих доглядів за міжряддями захисних лісових культур, яких з початку року лісгоспом проведено на площі 526 га.

З метою профілактики виникнення лісових пожеж проводиться роз`яснювальна робота з населенням та рейди по виявленню порушників і по інформаційній роботі з населенням. Інформація висвітлюється на сайті підприємства та обласного управління, на сторінці у фецсбуці та на сторінках районних газет.

В результаті проведених робіт та у урахуванням погодних умов випадків лісових пожеж по підприємству в поточному році не було. Але це не дає підстав лісівникам розслаблятися. Працівники лісового господарства продовжують виконувати роботи по попередженні виникнення лісових пожеж та завжди готові виїхати на гасіння загорань, які становлять небезпеку виникнення лісових пожеж.

Прес-служба Долинського лісгоспу