Розпочався сезон полювання на хутрового звіра

14 листопада 2021 року розпочалось полювання на хутрову дичину, яке триватиме до 16 січня 2022 року включно.

Дні полювання на зайця-русака – неділя, на лисицю – середа, субота, неділя, на парнокопитних – субота, неділя.

Добування зайця-русака дозволяється здійснювати за наявності у мисливця відстрільної картки на хутрового звіра.

Добування вовка, лисиці, єнотовидного собаки дозволяється здійснювати за наявності у мисливця ліцензій на добування парнокопитних тварин, відстрільних карток на хутрового звіра та пернату дичину.

Денна норма добування зайця-русака одним мисливцем – один заєць.

Норми відстрілу вовка, єнотовидної собаки та лисиці – не лімітовано.

Полювання на зайця-русака в мисливських угіддях Долинського лісгоспу проводиться за відстрільними картками, що видаються користувачами мисливських угідь, у межах встановленої пропускної спроможності мисливських угідь, з обов`язковою реєстрацією мисливців і обліком добутої дичини.

Єгерською службою забезпечується проведення індивідуального, колективного та облавного полювання на диких парнокопитних тварин та їх молодняк, здатний до самостійного існування – з 06 листопада до 26 грудня 2021 року включно, з дотриманням мисливцями правил поводження з мисливською вогнепальною зброєю та у відповідності до Закону України «Про мисливське господарство та полювання», Положення «Про правила проведення полювань, поводження із зброєю та порядок видачі ліцензій на добування мисливських тварин».

Єгерська служба забезпечує охорону державного мисливського фонду від браконьєрства, контролює за дотриманням мисливцями правил полювання, норм добування мисливських тварин і птахів та техніки безпеки.

Руслан Кравченко, мисливствознавець ДП «Долинський лісгосп»