Тривають лісокультурні роботи

З ранньої весни і до пізньої осені лісокультурні роботи в Долинському лісгоспі не зупиняються.

Роботи розпочалися з посадки лісових культур та плантацій новорічних. Цієї весни створено 51 га захисних лісових культур та 4,6 га плантацій сосни новорічної.

Лісові культури на зрубах лісгоспом не створювалися, тому що лісгоспом суцільні рубки не проводилися.

Одночасно проводилось доповнення лісових культур та роботи в лісовому розсаднику. Це викопка та вибирання сіянців, викопування і реалізація саджанців та висівання лісового насіння. Також проводилися створення мінералізованих смуг та догляд за ними з метою недопущення лісових пожеж. цього року заплановано створити 50 км мінсмуг та провести догляд за ними в обсязі 750 км. Протипожежні роботи тривають з ранньої весни і до пізньої осені.

Чергова лісокультурна робота – це механізовані догляди за лісовими культурами. Щоб виростити молодий ліс на кожній ділянці захисних лісових культур проводиться 3-5 доглядів до часу змикання в рядах та міжряддях. Цього року догляди повинні бути проведені на площі щонайменше 800 га.

Наступна лісокультурна робота – це підготовка грунту під осінню посадку поточного року та весняну наступного. Під осінню посадку буде підготовлено 30 га, а під посадку наступного року 50 га.

Працівники Бобринецького лісництва розпочали підготовку грунту під осінню посадку, а працівники Гурівського лісництва – під весняну наступного року. Лісокультурні роботи тривають.

Олександр Кутурлаш, головний лісничий Долинського лісгоспу