Показує 2 Результат(и)

Збережемо ліси від пожеж

Зійшов сніг. Підсохла минулорічна трава і розпочалося випалювання сухої трави та очеретів.

Щоб не допустити перекидання вогню у лісові масиви працівники Гурівського лісництва розпочали поновлення минулорічних мінералізованих смуг та створення нових.

На поточний рік по Долинському лісгоспу заплановано 50 км створення мінералізованих смуг та 750 км доглядів за ними.

Крім цього проведено ревізію протипожежного інвентаря, створено запаси ПММ для протипожежних цілей, поновлюється наглядна агітація, розпочалось проведення рейдів по перевірці дотримання правил протипожежної безпеки.

Директор Долинського лісгоспу прийняв участь у колегії Кіровоградського ОУЛМГ

1 квітня в Кірвооградському обласному управлінні лісового та мисливського господарства відбулась колегія, в ході роботи якої було розглянуті питання готовності лісогосподарських підприємств до пожежонебезпечного періоду і стан мисливського господарства.

Перший заступник начальника Кіровоградського ОУЛМГ Олег Середюк ознайомив присутніх з питаннями, які обговорювались на засіданні колегії Держлісагентства України.

Начальника відділу лісового господарства Лариса Романська доповіла про кількість випадків низових пожеж за 2020 рік.

До пожежонебезпечного сезону лісгоспами створено необхідний запас паливо-мастильних матеріалів, Проведено організацію рейдових бригад для проведення рейдів з охорони лісів від пожеж та виявлення порушників Правил пожежної безпеки, розроблені та затверджені спільні графіки проведення рейдів. Укомплектовується пожежний інвентар. Поруч із лісовими масивами встановлюються бігборди на протипожежну тематику.

Заступник начальника обласного управління Олександр Кваша повідомив про проведення рейдів у 2021 року спеціалізованими рейдовими бригадами.

Начальник управління Наталія Ревенко наголосила на необхідності посилення заходів з охорони лісів Кіровоградщини від пожеж та проведення в оптимальні строки весняної лісокультурної кампанії.