Відеоконференція  у юних лісівників

Вчора, у Всесвітній день лісу вихованці екологічних гуртків “Юні лісівники” та “Екостиль” зібралися на відеозустріч присвячену лісу, його значенню (екологічне, економічне та соціальне) для людини та тваринного світу. Вихованці обговорили можливості долучення до Всеукраїнської акції “Створюємо ліси разом”, “Посади своє дерево”.

На зустріч була запрошена працівниця Долинського лісового господарства , яка розповіла вихованцям про плани лісгоспу щодо лісокультурних заходів з посадки лісу, які саме культури і їх кількість буде висаджено за сприятливих умов цієї весни. Також, Наталія Валентинівна розповіла про те, як саме саджають ліс працівники лісгоспу, основні правила посадки дерев та рекомендації щодо догляду за молодими саджанцями.

Обговорено ряд важливих екологічних питань щодо лісових пожеж, пожеж в екосистемах, впливу війни на екосистеми; допомога птахам, залучення вихованців до акції “Весні на зустріч” (виготовлення шпаківень, дуплянок, синичників та гніздівель для птахів). Не оминули на зустрічі і питання підтримки нашим Збройним силам та теробороні.

Керівник шкільного лісництва “Зелена Планета” Світлана Полтавець.