Відкриття сезону полювання на пернату дичину

З наближенням чергового сезону полювання в душі кожного мисливця виникає все більше надій на несподівані пригоди, на цікаві зустрічі, а найголовніше – на удачу. Якщо не сподіватися на це, то навіщо тоді полювати?

Ось і в цьому році полювання на пернату чи дину відповідно до статті 19 Закону України «Про мисливське господарство  полювання» розпочнеться 07 серпня о 18.00 годині і триватиме до 26 грудня.

Дні полювання – середа, субота та неділя.

Слід пам’ятати і про те, що бережно ставитися до природи повинен кожен із нас, а мисливці тим більше. Природа – це скарбниця нашого здоров’я, позитивного настрою, життя. Ми не маємо морального права їй шкодити. Мабуть, саме час задуматися над своїми вчинками і ставленням до всього живого.

На даний час стоїть суха, з високою температурою, з незначними опадами погода. Тому треба бути дуже обережними з вогнем. Дотримуйтесь правил техніки безпеки зі зброєю, щоб не допустити нещасних випадків , щоб не допустити нещасних випадків, що стались в минулий сезон у  Світловодському районі нашої області і по Україні в цілому.

Будьмо уважними, добрими. Здоров’я всім і удачі.

Ні пуху, ні пера!

                                                Мисливствознавець ДП «Долинський лісгосп»

                                                                                                Руслан Кравченко