Вітаємо з днем народження колегу

На посаді головного лісничого Долинського лісгоспу Кутурлаш Олександр Петрович працює з 04 грудня 2012 року.  За час своєї трудової діяльності зарекомендував себе висококваліфікованим спеціалістом, з почуттям високої відповідальності за доручену справу. Пріоритетний напрямок діяльності  Олександра Петровича  у веденні лісовогого господарства – це створення високопродуктивних насаджень цінних порід.

Особлива увага приділяється охороні лісів від пожеж. Під його постійним контролем здійснюється благоустрій садиб лісництв та облаштування рекреаційних пунктів вздовж автомобільних доріг.

Своєю сумлінною працею, невичерпною енергією ця людина робить значний внесок у справу примноження, збереження та невиснажливого використання лісових багатств України.  

Шановний Олександре Петровичу!

Від колективу Державного підприємства «Долинське лісове господарство» прийміть щирі вітання з Днем народження!  

Бажаємо Вам у цей день миру, спокою, щирої підтримки колег, вірності друзів та достатку!   Нехай кожен новий день приносить радість, надію, впевненість та бажання працювати на благо лісів Кіровоградщини , доля буде щедрою на успіх, дарує здійснення найзаповітніших мрій та сподівань, а тепло та підтримка близьких зігрівають  Вашу душу.   Бажаємо Вам віри у власні сили та подальшої плідної професійної діяльності!